а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

10-й Міжнародний турнір з греко-римської боротьби

1-3  березня 2013 року в м.Київ відбувся 10-й Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед  кадетів присвячений Радянській армії та воєнно-морському флоту. Понад  200 учасників приймало участь у цьому спортивному мироприємстві , завдяки підтримці благодійного фонду розвитку громад «Лівобережна  Київщина» засновником якого є Народний депутат ВР України Павло Різаненко наша команда теж змогла взяти участь у боротьбі за медалі у ваговій категорії до 35 кг чемпіоном  став Денис Ярешко з Баришівки , у цій же категорії почесне друге місце виборів Букатий  Данило (Лукаші) у ваговій категорії до 47 кг 3-м посів Немелянський Стас . У ваговій категорії до 53 та 59 кг посіли треті місця Омельченко Віктор та Головненко Віталій усі переможці та призери  були нагороджені грамотами,медалями та кубками.

В.о. директора ДЮСШ «Колос» тренер-викладач з греко-римської  боротьби С.М. Шинкарук