Змінити на краще країну можна лише покращуючи ситуацію навколо себе. Ми мусимо взяти на себе відповідальність за свою вулицю, село, селище чи місто. Вони чекають нашої спільної дії.

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

ХIХтміжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків

19-21 квітня 2013 року в м. Березне Рівненської області пройшов ХIХтміжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 1998-2002р.н. присвячений пам яті ЗТУ Станіслава Коваля.

 


Наші юні греко-римляні на чоліі з тренером Шинкаруком С.М. традиційно поїхали продимонструвати свої навички та вміння боротися за високі нагороди ,близько 290 учасників приймали участь у цьому турнірі. Боротьба проводилася згідно діючих правил FILA до однієї поразки.

Отож, спортсмени не мали змогу на помилку,що й зробив наш Денис Яремко, який боровся у ваговій категорії до 35 кг,маючи у своїй ваговій категорії  28 учасників,він в черговий раз зумів вибороти золоту медаль та піднятися на найвищу сходинку п ятесталу. А у ваговій категорії до 29 кг боровся його брат Назар Яремко, який маючи у своїй вазі 32 спортсмена ,дойшовши до півфіналу поступився лише спортсмену з Луцьку, але потім зібрався силами і виборов почесне 3-те місце.

Всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та цінними подарунками.

Паралельно цьому турніру в м.Київ пройшла відкрита першість ДЮСШ «Атланти» з греко-римської боротьби серед молодших юнаків.Команду наших молодших юнаків з Баришівського району очолив  тренер Олег Щербина , ця першість проводилася з метою популяризації  та розвитку греко-римської боротьби ,укріпленням дружніх відносин між спортсменами міст України ,вихованням гармонцйного розвитку дітей .І тут наш молодший склад Борцівської дружньої сім ї зумів піднестися на найвищу сходинку пятисталу.

1 -місце Букатий Єгор-34кг(Лукаші)

1- місце Букатий Данило-38 кг (Лукаші)

3- місце Дзюба Богдан-34 кг(Баришівка)

3-місце Скоробогатько Вадим -38 кг(Гостролуччя)

3-місце Рубан Євген-35 кг (Гостролуччя)

Всі чемпіони та призери були нагороджені кубками медалями та цінними подарунками.

Тренерський колектив відділення  греко-римської боротьби Баришівського району виражае вдячність особисто Павлу Олександровичу Різаненку та його благодійному  Фонду Лівобережна Київщина , за активну підтримку та розвиток греко-римської боротьби та боксу в Баришівському районі.

Наші люди

Віталій Федянін

Віталій Федянін

Голова відділу спорту та фізичної культури Броварської РДА