Без побудови в Україні громадянського суспільства, а, значить, без участі кожного у зміні системи, позитивні зрушення в країні неможливі

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Щорічний турнір присв'ячений Дню конституціі Украіни

В с. Садове, Баришівського району, за підтримки Баришівського осередку партіі "УДАР" та благодійного фонду "Лівобережна Киівщина" Всеукраінське фізкультурно-спортивне товариство "Колос" на чолі з Шинкаруком Сергієм Миколайовичем, провели турнір з міні-футболу серед дітей 1998-2000 р.н.. Змагання відбулися за круговою схемою. Найсильнішими на турнірі виявились володарі поля - команда с. Садове, тренер якоі Насташевській Віктор Михайлович, вже понад 50 років виховує молоде сільське покоління футболістів. Друге місце посіла команда с. Коржі, ну а бронзу повезла додому команда с. Недра.

 

    Загалом, турнір зібрав велику кількість як участників, так і глядачів, які прийшли заради видовищноі гри, котру вони у підсумку і отримали.

     Урочисте нагородження команд провів голова ВФСТ "Колос" Шинкарук Сергій. Він поздоровив команди з перемогою та запевнив усіх присутніх, що партія "УДАР" і надалі не залишить своіх намірів допомагати у розвитку та поширенню спорту у краіні, особливо серед дітей та юнаків!

Наші люди

Віталій Федянін

Віталій Федянін

Голова відділу спорту та фізичної культури Броварської РДА