Змінити на краще країну можна лише покращуючи ситуацію навколо себе. Ми мусимо взяти на себе відповідальність за свою вулицю, село, селище чи місто. Вони чекають нашої спільної дії.

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

День фізкультури

У суботу, 14 вересня, Всеукраінське спортивне товариство "Колос" при активній підримці партіі "УДАР" та фонду "Лівобережна Киівщина" провели спортивні змагання з декількох видів спорту присв'ячених Дню фізкультури та спорту. Так, у с.Селище пройшов традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів пам'яті видатного місцевого футболіста Путяти, у якому незважаючи на дощову погоду взяли участь 5 команд серед яких кращіми виявились футболісти з Баришівки, а друге і третє місця посіли відповідно команди с.Селище та с.Ярешки. Команди отримали кубки, медалі та почесні грамоти, а глядачі дуже видовищну гру та багато гарних емоцій.

 

    У той же самий час на СК "Прогрес" вирували неаби які пристрасті. Справа у тому, що тут проводився чемпіонат з греко-римськоі боротьби де змагались у різних вісових категоріях, діти та юнаки, яких, доречі, зібралось близько 80 чоловік, у різних вісових категоріях. Призи та медалі переможцям вручив голова ВФСТ "Колос" та  організатор турніру Шинкарук Сергій. Не обійшлося тут і без поважних гостей. На свято завітав народний депутат ВР, а також засновник благодійного фонду "Лівобережна Киівщина" Павло Різаненко, який активно вболівав за участників турніру, наймолодшому з яких, доречі, лише 5 років.

     Також у іншому приміщені, що розташоване у районі Радгоспу відбулися змагання боксерів. Вони теж виявляли кращіх поміж себе, але, так як усі бійці мають рівну підготовку, зробити це виявилось непросто. Тому було багато ничііх. А взагалі, усі отримали перемогу, хтось у двобоі з противником, а хтось у боротьбі із самим собою перед першим виходом на борцівській килим. Тож бажаємо ім усім подальших перемог у іхніх численних майбутніх турнірах!