Рівні права і можливості для кожного, однакова відповідальність кожного перед законом

а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Всеукраїнські сільські спортивні ігри України

З 27 по 30 червня  2014 року в м.Скадовськ відбулися Всеукраїнські сільські спортивні ігри України ВФСТ,,Колос" АПК України під девізом ,,Хто ти майбутній Олімпієць" з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 1999-2001років народження,змагання проходили як командні так і особисті.Збірну команду Київської області з греко-римської боротьби представляли 13 спортсменів у 11 вагових категоріях ,у двох з них дозволялося здвоювання,четверо спортсменів з збірної команди це наші Баришівчани, на чолі з представником збірної команди та головним тренером Київської області серед молодших юнаків  та кадетів Сергійом  Шинкаруком відстоювали честь вже не тільки Баришівського району,а усієї Київської області.Хочеться відзначити,що в цьому році наша збірна області продемонструвала для нас найвищий результат за останні 5 років,ми вибороли найвищу нагороду ,перше загальнокомандне місце Чемпіонату України,доречі хочеться зазначити,що свій внесок до командної перемоги внесли троє наших Баришівчан:Солов'ян Мирослав виборов золото у ваговій категорії 38кг,Букатий Єгор виборов срібну медаль у ваговій категорії 38 кг,а Букатий Данило посів третє місце у ваговій категорії 42 кг.Вдалий виступ та підготовку до цих змагань забезпечив нам благодійний фонд розвитку громад ,,Лівобережна Київщина"засновником якого є Народний депутат України Різаненко П.О.