Зміна свідомості починається з пробудження гідності

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Турнір з аматорського жіночого баскетболу «Brovary Basketball» 2015

14 березня в Броварах знову відбулось баскетбольне свято –  аматорський турнір «Brovary Basketball» 2015. Турнір проводиться вдруге, і, сподіваємося, не в останнє.

 

Організаторами турніру виступили Молодіжна організація «Броварська ініціатива» (МОБІ) та Організація незалежної української молоді (ОНУМ).

 

Марина Рубайло (МОБІ): «Brovary Basketball» 2015 – це наш другий турнір. В цьому році ми розширили його регіональні межі, адже приймали участь 2 команди з м. Суми. Ми враховуємо всі свої помилки і погрішності, і, сподіваємось, наступного року ми проведемо його на 100% краще!»

 

Альона Несольонова (ОНУМ): «Баскетбольний турнip 2В вiдбувся на високому рiвнi.Дуже вдячнi що запросили нас, сподіваємось на спiвпрацю в майбутньому

 

Ми дуже вдячні благодійній організації «Благодійний фонд розвитку громад «Лівобережна Київщина» за допомогу в організації турніру, завдяки якій другй рік поспіль дівчата-аматори мають змогу насолоджуватись найкращою у світі грою і спілкуванням!!!

 

Цього року за перемогу боролися 5 команд з 3 міст України – Броварів, Києва та Сум.  Місця розподілилися так:

І місце – НУБіП

ІІ місце – Турбо Улітки

ІІІ місце – Сумибаскет

ІV місце – Бровари

V місце – СумДу

 

Визначення кращого гравця турніру викликало бурхливу дискусію серед суддів, тому було вирішено розділити приз і нагородити Чуркіну Катерину (НУБіП) та Кутину Інну (Турбо Улітки).

 

Броварська команда вчиться, розвивається і має можливість отримати досвід у себе вдома. Анастасія Максименко (БК «Бровари»): «Команда "Бровары" выражает большую благодарность организаторам, спонсорам, командам и болельщикам, которые участвовали в турнире. «Brovary Basketball» 2015 порадовал хорошими соперниками, одинаковым уровнем игры и заинтриговал как болельщиков, так и команды кому же достанутся призовые места. Благодаря турниру мы получили драгоценный опыт, узнали свои недостатки и приемущества и с новыми силами продолжаем тренироваться и идти к своей цели».

 

П’ятаченко Марина (БК «Сумибаскет»): «БК "Сумибаскет" дякує за запрошення на турнір "Бровари 2В". Дуже гарна атмосфера, чудові команди, гравці. Є деякі погрішності, щодо організації, але вони спростовуються. Дякуємо, за гарні враження, чудові ігри та безцінний досвід!»

 

Одинець Мар’яна  (БК «Турбо Улітки»): «Команда "Турбо-Улітки" вже вдруге брала участь у баскетбольному турнірі в Броварах. Цього року цікаво було зустрітися з командами міста Суми, а також знову помірятися силами з командою НУБіП. Організація турніру, судійство та ігри залишили приємні враження! Дякуємо за запрошення та будемо чекати наступного року!»