а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Турнір з греко-римської боротьби серед дітей

31 травня 2015 року в с.Гостролуччя відбувся районний турнір з греко-римської боротьби серед дітей ,присвячений міжнародному дню захисту дітей,організаторами якого виступила Баришівська районна організація спортивного товариства ,,Колос",такі змагання в с.Гостролуччя були вперше в сільському клубі на сцені,який люб'язно надала нам директор Добринська Ольга Павлівна,боротьба відбувалася до двох поразок для того щоб дітлахи мали змогу проявити свої вміння з другої спроби,якщо отримав поразку в першій сутичці,бо більшість з них приймали участь у змаганнях вперше , до речі наймолодшому учаснику було шість років,юні спортсмени з'їхались з сіл Селища,Пасічни,Волошинівки,Лехнівки смт.Баришівки, Лукашів та господарі з с.Гостролуччя нашого району.Отже у ваговій категорії до 20 кг перше місце посів Рудь Артем друге місце виборов Крохан Назарій та відповідно третя сходинка дісталася нашому наймолодшому учаснику Лісовському Назару, у вазі до 24 кг чемпіоном став Цимбал Матвій друге місце у Мухи Данила,бронза дісталася Гончаренку Богдану, у вазі до 28 кг перемогу святкував Лозіцький Микола,срібло виборов Тищенко Владислав та бронза у Маслівця Ооександра, у 32 кг перемогу здобув Потапенко Владислав ,друге місце посів Дудка Дмитро,третє Кокотенко Тимофій,у вазі до 38 кг переможець Яремко Назар,срібло у Дзюби Богдана,бронза залишилися Донцю Євгену. Та у ваговій категорії до 40 кг Перемогу здобув Ященко Денис,другим став Дмитрук Іван та третє місце виборов Крамаренко Артем.Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями ,а у номінаціях,,Воля до перемоги" кубок та диплом отримав Давиденко Максим та у номінації за ,,Кращу техніку " куб ком та дипломом бу нагороджений Дмитрук Іван.Підтримку у організації  проведення змагань надали нам приватний підприємець  Богдан Сергій Іванович та народний депутат України  від партії ,,Блок Петра Порошенка,,Солідарність " Різаненко Павло Олександрович.