Змінити на краще країну можна лише покращуючи ситуацію навколо себе. Ми мусимо взяти на себе відповідальність за свою вулицю, село, селище чи місто. Вони чекають нашої спільної дії.

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Краще спортивне село Київщини

Нещодавно в м.Яготин Київської області відбулися зональні змагання Київської обласної спартакіади серед селищних та сільських рад під девізом ,,Краще спортивне село Київщини". Організатором заходу виступила Київська обласна організація ВФСТ ,,Колос". Під час проведення спартакіади, спортсмени з  села Коржі, на чолі з головою Баришівської районної організації ВФСТ,,Колос" Сергієм Шинкаруком, змагалися з представниками сусідніх районів : Переяслав - Хмельницьким, Згурівським та Яготинським. Проходили змагання в два етапи. На першому етапі, для виходу до фінальної частини спартакіади, спортсмени змагалися з чотирьох видів спорту, а саме : волейбол,міні-футбол, настільний теніс та шахи.
Наша команда впоралася з поставленою задачею та перемогла майже у всіх видах спартакіади окрім шахів, де лише на одне очко нас випередила команда з Переяслав-Хмельницького району. Тепер у фіналі, який відбудеться 22-го серпня, у с. Димидів, Вижгородського району наша, Коржівська команда буде змагатися за перше місце з трьох видів спорту ( волейбол, міні-футбол та настільний теніс ) до яких додадуться ще й перетягування линви та гирьовий спорт. Хотілося б також відмітити тренерів, та спортивних активістів,які готували свої команди,  щоб  забеспечети перемогу району, це Пірогов В.М., Лазоренко І.А., Євтушенко М. Після закінчення зональних змагань, за для натхнення до майбутніх перемог спортсменів ,голова Баришівської районної організації ВФСТ,,Колос" Шинкарук Сергій Миколайович, за підтримки Народного депутата України Різаненка П.О., та Баришівської районної організації партії ,,Блок Петра Порошенка ,,Солідарність" вручив команді с.Коржі  чудову сучасну спортивну форму в якій вони гідно зможуть представляти наш район не лише у фіналі змагань, а й в майбутньому, на інших спартакіадах.

Наші люди

Віталій Федянін

Віталій Федянін

Голова відділу спорту та фізичної культури Броварської РДА