Змінити на краще країну можна лише покращуючи ситуацію навколо себе. Ми мусимо взяти на себе відповідальність за свою вулицю, село, селище чи місто. Вони чекають нашої спільної дії.

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Сергій Оксюта

Сергій Оксюта, підприємець, член виконкому Требухівської сільської ради, Броварський район:

- Ми не маємо права байдуже ставитися до гострих молодіжних проблем. А це захоплення спиртним, масове вживання пива, чому  сприяє також  і неконтрольована реклама, наркотики.  Маємо об’єднати зусилля для того, аби відвернути молодих людей від цих явищ. Вважаю, що разом  з Фондом «Лівобережна Київщина», який багато добрих справ робить для молоді, для дітей, ми зробимо  вагомий внесок в  боротьбу з негативними явищами.

Володимир Колот

Володимир Колот, голова Броварської районної громадської організації «Єдність та солідарність», село Шевченкове Броварського району:

 -   Я вже давно займаюся розвитком сільського спорту, який зараз перебуває фактично у занедбаному стані. Задоволений з того, що в особі Фонду «Лівобережна Київщина» я знайшов однодумців. Ми спільними зусиллями вирішуємо конкретні справи. Наприклад, реконструювали стадіон у  Шевченковому. Сподіваюся, разом з Фондом зробимо ще багато доброго, позитивного.

Віталій Федянін

Віталій Федянін, голова відділу спорту та фізичної культури Броварської райдержадміністрації:

- Я завжди співпрацював і співпрацюватиму, завжди підтримував і підтримуватиму ті структури, тих людей, які не на словах, а на ділі, підтримують розвиток фізичної культури та спорту. А надто те, що стосується дітей. Дуже приємно, що Фонд «Лівобережна Київщина» спрямовує свої зусилля саме на це.

Сергій Шинкарук

Сергій Шинкарук, голова Баришівської районної організації спортивного товариства «Колос»:

«Один із плюсів спорту  – це відчуття команди, друзів, які поруч з тобою. У нас складається дружня команда з Фондом «Лівобережна Київщина». І ми зможемо значно активізувати спортивне життя Баришівщини. Перша цеглинка – турнір юних футболістів – вже покладена. Далі неодмінно буде».