Мовна проблема в Україні надумана. Надумана і піднімається в суспільстві нинішніми недолугими політиками, нездатними здійснювати справжні реформи в суспільстві.

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Сергій Оксюта

Сергій Оксюта, підприємець, член виконкому Требухівської сільської ради, Броварський район:

- Ми не маємо права байдуже ставитися до гострих молодіжних проблем. А це захоплення спиртним, масове вживання пива, чому  сприяє також  і неконтрольована реклама, наркотики.  Маємо об’єднати зусилля для того, аби відвернути молодих людей від цих явищ. Вважаю, що разом  з Фондом «Лівобережна Київщина», який багато добрих справ робить для молоді, для дітей, ми зробимо  вагомий внесок в  боротьбу з негативними явищами.

Володимир Колот

Володимир Колот, голова Броварської районної громадської організації «Єдність та солідарність», село Шевченкове Броварського району:

 -   Я вже давно займаюся розвитком сільського спорту, який зараз перебуває фактично у занедбаному стані. Задоволений з того, що в особі Фонду «Лівобережна Київщина» я знайшов однодумців. Ми спільними зусиллями вирішуємо конкретні справи. Наприклад, реконструювали стадіон у  Шевченковому. Сподіваюся, разом з Фондом зробимо ще багато доброго, позитивного.

Віталій Федянін

Віталій Федянін, голова відділу спорту та фізичної культури Броварської райдержадміністрації:

- Я завжди співпрацював і співпрацюватиму, завжди підтримував і підтримуватиму ті структури, тих людей, які не на словах, а на ділі, підтримують розвиток фізичної культури та спорту. А надто те, що стосується дітей. Дуже приємно, що Фонд «Лівобережна Київщина» спрямовує свої зусилля саме на це.

Сергій Шинкарук

Сергій Шинкарук, голова Баришівської районної організації спортивного товариства «Колос»:

«Один із плюсів спорту  – це відчуття команди, друзів, які поруч з тобою. У нас складається дружня команда з Фондом «Лівобережна Київщина». І ми зможемо значно активізувати спортивне життя Баришівщини. Перша цеглинка – турнір юних футболістів – вже покладена. Далі неодмінно буде».