Боротьба з корупцією – одне з найпершочерговіших і найважливіших завдань. Грузія змогла, зможемо і ми

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Ви надаєте натхнення…

До нас надійшла подяка з Березані від колективу Товариства любителів рибальства  та полювання.

Детальніше...

Опікуємося футболом

Фонд Павла Різаненка «Лівобережна Київщина» продовжує активно підтримувати розвиток фізичної культури та спорту в селах Броварського та Баришівського районів, у Березані. Стосується це і футболу, як найбільш популярного виду спорту у нашому регіоні.

Зокрема, на сьогодні вже 12 команд Броварщини, які виступають в чемпіонаті району, за які грає дуже багато молоді, отримують регулярну фінансову допомогу від Фонду «Лівобережна Київщина».

Ще три села відчули реальну допомогу

Громади трьох сіл Баришівського району, а більше це стосується дітвори,  отримали суттєву допомогу від Фонду Павла Різаненка «Лівобережна Київщина». Так, сільська бібліотека села Перемога отримала багатоілюстровані дитячі книги (30 штук).

Детальніше...

Юні броварчани беруть медалі в Керчі

Команда боксерів-аматорів з Броварщини 98-99 років народження виборола три бронзових та одну срібну медалі на чемпіонаті України в Керчі. Поїздка юних боксерів на змагання стала можливою завдяки підтримці фонду «Лівобережна Київщина».

Детальніше...

На старт, увага, марш! - с. Красилівка

Дітей треба захищати реально. Можна годинами говорити про те, як сильно ми переймаємося здоров’ям та вихованням нашої наймолодшої частини населення, а можна це просто зробити без зайвих слів та нудних нотацій. Адже викликати посмішку на обличчі дитини це так просто. Зовсім не обов’язково відкуповуватися дорогими іграшками та останніми моделями телефонів. Кожна дитина хоче, в першу чергу, частинку вашого часу та уваги. Це з віком ми стаємо більш капризними та вимогливими, а дитині для щастя треба зовсім трішки.

Детальніше...

Кубок Броварського району з настільного тенісу, місце проведення – с. Бобрик

8 квітня 2012 р. у с. Бобрик  відбувся Кубок Броварського району з настільного тенісу. Захід організувала броварська районна організація спортивного товариства «Колос». До організації спортивних змагань долучилася благодійна ініціатива «Лівобережна Київщина».

Детальніше...

Фінали обласних змагань з боксу серед молоді, місце проведення – смт. Велика Димерка

18 березня 2012 р. у смт. Велика Димерка відбувся Кубок Броварського району із волейболу серед сільських і селищних рад. Змагання організувала броварська районна організація спортивного товариства «Колос». До заходу долучилася благодійна ініціатива «Лівобережна Київщина».

Детальніше...

Кубок з волейболу

18 березня 2012 р. у смт. Велика Димерка відбувся Кубок району з волейболу серед сільських і селищних рад. Волейбол є одним з найпопулярніших видів спорту  у броварському районі. Тут діє 6 аматорських волейбольних команд.

Детальніше...

Кубок з міні-футболу

16 березня 2012 р. у смт. Калинівка відбувся Кубок Броварського ФСТ «Колос» серед ветеранів з міні-футболу. Захід підтримала благодійна ініціатива «Лівобережна Київщина».

Кубок з настільного тенісу

10 березня 2012 р. у смт. Калита відбувся Кубок Броварського району ФСТ «Колос» з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь близько 10 команд. У нашому районі настільний теніс є одним із найпоширеніших видів спорту.

Детальніше...