Змінити на краще країну можна лише покращуючи ситуацію навколо себе. Ми мусимо взяти на себе відповідальність за свою вулицю, село, селище чи місто. Вони чекають нашої спільної дії.

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Проекти та діяльність Благодійної організації «Благодійний фонд розвитку громад «Лівобережна Київщина». Звіт за 2017 рік

Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку громад «Лівобережна Київщина» була заснована у 2012 році Павлом Різаненком. Основними напрямками статутної діяльності фонду є підтримка ініціатив громад, освітніх та культурних проектів, дитячого та юнацького спорту. 

Brovary Challenge-2017»

З метою мотивування учнів шкіл міста Бровари та Броварського району до вивчення іноземної мови та заради підтримки здібних школярів у 2017-му Фонд вшосте провів конкурс на знання англійської мови «Brovary Challenge».

 

Як і кожного року витрати на цей проект складалися із двох частин:

-          відправка переможців конкурсу «Brovary Challenge-2016»  – Хуторної Ірини (учениця Калитянської ЗОШ) та Кравченко Маргарити (учениця Броварської гімназії ім. С.І.Олійника) – на двотижневе навчання до міжнародної школи у Великобританії (Bell Bedgebury International School);

 - організація та проведення конкурсу «Brovary Challenge-2017».

14 жовтня участь у конкурсі взяли понад 60 школярів. Переможців вже кілька років визначають у два етапи: письмовий та усний. Однак до другого етапу доходять лише десятеро найкращих (по п’ять із району та міста). Письмова частина покликана перевірити лексичні та граматичні знання дитини, усна — розмовні навички.

Переможцями 2017-го року стали учні Калинівської ЗОШ Богдан Явич і гімназії імені Степана Олійника Анастасія Бабій.

Саме вони влітку 2018-го поїдуть до Великобританії.

 ВФСТ «Колос»

Шостий рік поспіль Фонд співпрацює з Баришівською районною організацією ВФСТ «Колос». У 2017 році були профінансовані змагання дітей та підлітків з греко-римської боротьби, турніри з міні-футболу, спартакіади та спортивні ігри у селах Баришівського району.

 

За два роки товариство підготувало двох Чемпіонів України! Це Солов'ян Мирослав, чемпіон України 2015 року серед кадетів із греко-римської боротьби у ваговій категорії до 58 кг, учасник чемпіонатів світу та Європи, та Букатий Єгор, чемпіон України 2016 року серед молодших юнаків з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 50кг, учасник Міжнародного турніру в Ірані.

У 2017 році на Чемпіонаті Європи серед кадетів з греко-римської боротьби, який проходив в місті Сараєво, збірна України виборола дві срібні медалі. Це були Влад Кузько 46 кг (Конотоп) та вихованець ВФСТ "Колос", Мирослав Солов'ян 54кг.

 

ГО «МОБІ»

У 2017 році продовжив співпрацю з ГО «МОБІ». Зокрема, була надана допомога у проведенні Четвертого щорічного турніру з аматорського жіночого баскетболу «Brovary Basketball 2017» у місті Бровари. Також Фонд підтримав участь дитячої та жіночої збірних м. Бровари у сезоні 2017 Української Стрітбольної Ліги FIBA Endorsed 3х3.

 

Окрім того, Бровари знову приймали відбірковий турнір Української Стрітбольної Ліги – StreetSparta. Фонд підтримав завзятість та наснагу броварських дівчат-баскетболісток.

 

Колектив «Промінь»

У 2017 році Фонд познайомився з творчістю фольклорного дитячого колективу «Промінь» з села Бобрик Броварського району Київської області та допоміг їм організувати поїздку на фольклорно-етнографічне свято «Від Різдва Христового до Йордану» у місто Чернівці, який відбувся за участі 26 колективів із Івано-Франківщини, Буковини, Румунії, Угорщини. 

  

 

Клуб «Олімп»

 

Як і в попередні роки у 2017-му Фонд направив кошти на проведення та організацію кількох змагань з пауерліфтінгу у  Броварах та Броварському районі.

Серед іншого Фонд взяв участь у екологічній акції ГО «ЕКО Бровари» у Всесвітній день Землі, 22 квітня 2017 року, «Посади 100+ дерев» у місті Бровари. Під час акції було висаджено зелені насадження вздовж реконструйованої частини вулиці Київська, а також у інших місцях міста Бровари, відведених для озеленення. 

Були виділені кошти футбольному клубу «Патріот» Баришівського району на придбання спортивного екіпірування.

Також варто зазначити, що в цьому році Фонд іноді відступав від статутних напрямків діяльності і на звернення допомагав людям у скрутних життєвих ситуаціях.