Зміни треба починати із себе, таким чином вкладаючи свою цеглинку у зміну навколишнього світу

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Про фонд

Павло Різаненко – броварчанин, політик нової політичної культуриЗа роки Незалежності стає все очевиднішим той факт, що без міцної, ефективної та самоврядної громади людина не може бути захищеною. Досвід молодої української держави та суспільства показує, що діяльність органів державної влади та політичних партій поки є незадовільною та викликає, згідно з низкою соціологічних опитувань, значну недовіру.

Кожен із нас є членом місцевої громади, а усі громади разом – це наше спільне суспільство. Якщо цю думку розуміти, як шлях до покращення загального добробуту, а відтак і добробуту кожного члена суспільства, то починати варто з самих себе – з того, що оточує нас у нашому повсякденному житті: з власного будинку, подвір’я, вулиці, кварталу, села, селища, міста.

Втіленням цього сміливого і водночас нелегкого завдання якраз і займається фонд розвитку громад «Лівобережна Київщина» і його засновник Павло Різаненко – броварчанин, політик нової політичної культури, котра відмовляється грати за правилами корумпованої, тіньової політики.

Броварчанин Павло Різаненко, маючи якісну закордонну освіту та значний управлінський досвід у світових компаніях, пропонує застосування принципового нового соціального досвіду на місцевому рівні. Якщо коротко, то суть позиції Фонду та Павла Різаненка, зокрема, зводиться до чіткої програми дій: задля подальшого розвитку місцевих громад необхідно створити сприятливі стартові умови, передусім - інвестувати в освіту й навчання такої складної життєвої науки, як самоврядування.

Поки що Фонд розвитку громад «Лівобережна Київщина» діє у Броварах та Броварському районі. Однак на перспективу ми плануємо розширювати свою діяльність і в інших районах нашої області.

Ми переконані, що поштовх до розвитку громад має початися на місцях. Цей імпульс нам не створить жодна партія, жоден уряд, жодна міжнародна організація чи їх допомога. Все починається з нас самих. Все залежить від волі кожної людини

Змінити на краще країну можна лише покращуючи ситуацію навколо себе. Ми мусимо взяти на себе відповідальність за свою вулицю, село, селище чи місто. Вони чекають нашої спільної дії.

Персональний сайт http://rizanenko.org

Наші люди

Сергій Оксюта

Сергій Оксюта

Підприємець, член виконкому Требухівської сільської ради