Боротьба з корупцією – одне з найпершочерговіших і найважливіших завдань. Грузія змогла, зможемо і ми

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Проекти та діяльність Благодійної організації «Благодійний фонд розвитку громад «Лівобережна Київщина». Звіт за 2018 рік

Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку громад «Лівобережна Київщина» була заснована у 2012 році Павлом Різаненком. Основні напрямки статутної діяльності фонду – підтримка ініціатив громад, освітніх та культурних проектів, дитячого та юнацького спорту.

У 2018 році на відповідні заходи Фонд спрямував 623 644.00 гривень. З них на проекти у місті Бровари було направлено 202 970 грн, проекти у Броварському районі – 132 140 грн, проекти у Баришівці та Баришівському районі – 269 534 грн.

Найбільші проекти цього року.

«Brovary Challenge»

З метою мотивації учнів шкіл міста Бровари та Броварського району до вивчення іноземної мови Фонд уже всьоме провів конкурс на знання англійської мови «Brovary Challenge» для учнів старших класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів міста Бровари та Броварського району.

Витрати на цей проект 2018 році складалися з двох частин: фінансування двотижневого навчання переможців конкурсу «Brovary Challenge–2017» – учня 10 класу Калинівської ЗОЖ Явича Богдана та Бабій Анастасії (учениця 9 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника) – у міжнародній школі Великої Британії Bell Bedgebury International School. Вартість – 238 687 грн.

Друга частина витрат – адміністрування конкурсу «Brovary Challenge–2018». Фонд витратив 28 773 грн.

У цілому на проект «Brovary Challenge» у 2018 році було направлено 267 460 грн.

Спільні проекти із ВФСТ «Колос»

Фонд продовжує багаторічну співпрацю із Баришівською районною організацією ВФСТ «Колос». У 2018 році на фінансування змагань для дітей і підлітків із греко-римської боротьби, турнірів із міні-футболу, на участь у спартакіадах та спортивних іграх у селах Баришівського району було направлено 146 499 грн.

За останні два роки двоє вихованців цієї організації стали Чемпіонами! Це Солов'ян Мирослав, чемпіон України 2018 року серед молоді із греко-римської боротьби у ваговій категорії до 60 кг, учасник чемпіонатів світу та Європи, та Букатий Єгор, бронзовий призер Всесвітньої Гімназіади у 2018 році, яка відбулася у Марокко серед молодших юнаків із греко-римської боротьби у ваговій категорії до 60 кг.

Співпраця з ГО «МОБІ»

Також у 2018 році продовжилася співпраця Фонду з ГО «МОБІ». Цього року командам МОБІ було надано допомогу для проведенні змагань на суму 45 385 грн. За сприяння Фонду баскетболісти взяли участь у багатьох престижних турнірах. Серед яких варто зазначити п'ятий щорічний жіночий баскетбольний турнір «Brovary Basketball» (2В), який провели у Броварах, і в якому МОБІ вибороли чемпіонство. Було започатковано дитячий турнір «Mini 2B». Одразу дві команди МОБІ стали віце-чемпіонами та бронзовими призерами Чемпіонату України з баскетболу 3х3. Також було проведено Третій щорічний Баскетбольний МОБІ-марафон, у якому взяли участь 55 команд з Броварів – це найбільші в Україні дитячі змагання з цього виду спорту. Жіноча команда МОБІ почала виступати у Вищій лізі України, і це єдина команда, яка не з обласного центру! Ми пишаємося, що допомагаємо таким талановитим спортсменам!

Інше…

*Улітку 2018-го Фонд допоміг ДНЗ «Промінь» (смт Баришівка) придбати 12 дитячих двоярусних ліжок для вихованців групи «Квіточка» на суму 39 408 грн.

*Фондом було направлено 19 800 грн на придбання спортивної форми футболістам Баришівської ДЮСШ.

*За надані Фондом 25 000 грн було придбано комплекти екіпірування гравцям футбольного клубу «Патріот» Баришівського району.

*Громадська організація Спортивний Клуб «Олімп» отримала від Фонду 11 800 грн на організацію і проведення Чемпіонату Київської області з класичного пауерліфтінгу та Чемпіонату Київської області з жиму (лежачі), які відбулися у місті Бровари.

*Наприкінці 2018-го Фонд сплатив вартість оренди басейну для проведення чемпіонату Київської області з плавання для дітей з інвалідністю (діти-спортсмени з ДЦП, порушеннями опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху). Вартість – 10 000 грн.

У цілому всі видатки Фонду у 2018 року становили 657 280 гривень.