Без побудови в Україні громадянського суспільства, а, значить, без участі кожного у зміні системи, позитивні зрушення в країні неможливі

а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Змагання з футболу серед дітей

30 травня 2015року в с.Садовом Баришівського району відбулися традиційні змагання з футболу серед дітей присвячені міжнародному Дню захисту дітей,організаторами яких виступила Баришівська районна організація спортивного товариства ,,Колос".Турнір проводився за правелами кругової системи,таке рішення було прийнято на тренерський  нараді на чолі з головним суддею змагань Лазоренком І.А.Після відкриття змагань та привітання юних патріотів теплими словами, розпочалася боротьба на перших хвилинах між командами Баришівки та Березані,які й виявилися фаворитами сьогоднішніх змагань:Отже переможцями стали команда з м.Березань,другу сходинку посіла команда з Баришівки та третє місце виборолели господарі змагань команда з с.Садове.Після закінчення змагань всі переможці та призери були нагороджені грамотами,медалями,а господарі змагань ще й отримали кубок в номінації
,,За волю до перемоги"
Підтримку у проведення змагань надали нам народний депутат України Різаненко П.О.,та партія ,,Блок Петра Порошенка,,Солідарність"