Змінити на краще країну можна лише покращуючи ситуацію навколо себе. Ми мусимо взяти на себе відповідальність за свою вулицю, село, селище чи місто. Вони чекають нашої спільної дії.

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362,
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

«Золото» і «бронза» юних броварських атлетів

 Чотири дні, з 22 по 25 листопада, на базі спортивного комплексу «Локомотив» у Коломиї відбувався чемпіонат України з пауерліфтингу серед учнів ДЮСШ. Понад триста п’ятдесят юних атлетів із різних куточків нашої держави приїхали до цього чудового міста,яке вже давно стало одним із основних центрів підготовки спортсменів високого класу з цього виду спорту.

В ньому взяли участь і команда ДЮСШ відділу молоді та спорту Броварської міської ради на чолі із тренером-викладачем Едуардом Мурадовим. Наші спортсмени «не пасли задніх» і зуміли завоювати одну «золоту» і одну «бронзову» нагороду. Знову свій високий клас продемонструвала Олександра Мелешко.

Виступаючи у ваговій категорії до 57 кілограмів, в своїй віковій групі,  вона стала кращою. Саша, маючи високе звання кандидата в майстри спорту України, вона може в скорому часі виконати і норматив майстра. Правда, якщо наша федерація знову не підніме обов’язкові нормативи. Дванадцятирічний учень ЗОШ №10, Артем Ткачук, дебютувавши в турнірі такого високого рангу, став третім. Вітаємо Сашу і Артема, та їх тренера Едуарда Мурадова і сподіваємося на продовження їх сходження на спортивний Олімп. 

Наші люди

Віталій Федянін

Віталій Федянін

Голова відділу спорту та фізичної культури Броварської РДА