Важливо завжди залишатися чесним перед собою, перед своїм сумлінням

Засновник фонду «Лівобережна Київщина»
Павло Різаненко

07400, Україна, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Гагаріна, 20,
а/с 362, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 380 (4594) 3 60 83

Партнери

Великодимерська громада

Головний рекорд – здоров`я

Пропаганда здорового способу життя день за днем набирає обертів. Все більше та більше молоді переймається власним здоров’ям і замість шкідливих звичок обирає спорт. Фонд «Лівобережна Київщина» продовжує сприяти розвитку спорту на теренах нашого краю як одного з найважливіших аспектів соціальної програми розвитку суспільства. Так, за сприяння Фонду Павла Різаненка, 26 червня ВФСТ «Колос» провело відкритий турнір з міні-футболу, присвячений Дню Конституції України.

 

П`ять команд з трьох міст брали участь у чемпіонаті. Місто Березань представляли три команди: ФК «Будівельник-1», ФК «Будівельник-2» та ФК «Ветерани». Збірну команду «Лівобережна Київщина» представляли футболісти з Баришівки та Березані, активісти благодійного фонду. А з Києва поборотись за перемогу приїхали гравці ФК «Троєщина». Кожна з команд мала змогу зіграти зі своїми супротивниками, доля перемоги вирішувалася за кількістю набраних очок. І хоча обстановка, в якій проходила гра, була дружньою, боротьба все ж виявилася напруженою. На диво, ніхто з гравців не отримав жодної з карток: ані червоної, ані «гірчичника».

«В рідному домі і стіни гріють»... У справедливості цієї приказки пересвідчились місцеві футболісти з ФК «Будівельник-1», які посіли перше місце, набравши 12 очок. За ними – ФК «Троєщина» з результатом в 7 очок. Лише одне очко відділило ФК «Лівобережна Київщина» від срібла – з результатом 6 очок вони посіли третє місце. Всі три команди-призери за участь у грі отримали грамоти, а команда-переможниця була ще й нагороджена комплектом спортивної форми, що залюбки подарував Благодійний фонд «Лівобережна Київщина», за що на його адресу з вуст переможців пролунали слова щирої вдячності.

За підсумками гри визначили й кращих футболістів (по одному з команди).

Отже, в ФК «Будівельник-1» кращим визнали Владислава Ковальова, в ФК «Будівельник-2» відзначився Ярослав Масюк, кращим з «Ветеранів» виявився Ігор Калашник. З гравців ФК «Троєщина» в цей день краще за всіх грав Юрій Діденко, а в збірній команді «Лівобережна Київщина» вразила суддів гра Петра Дмитренка. Та хоча в футболі є переможені та переможці, всі ми знаємо основне гасло спорту: «Головний рекорд – здоров`я».

Богдан Лозіцький

Наші люди

Віталій Федянін

Віталій Федянін

Голова відділу спорту та фізичної культури Броварської РДА